Автомобили > autoitalia > SSANGYONG Rexton 2.7 XDi Premium, 01/2005, 118000km. 165cv, Euro3, 4x4, cerchi in lega, pelle, climatronic, parktronic, molto bella, Prezzo € 3200 SN
Loader
(2 от 16 снимки)
Рейтинг: 0 Общо гласували: 0 Албумът е видян: 6