Автомобили > autoitalia > SSANGYONG Rexton 2.7 XDi Premium aut., 06/2006, 129000km. 165cv, Euro3, 4x4, cambio automatico, cerchi in lega, pelle, climatronic, parktronic, Prezzo € 3200 SN
Loader
(2 от 21 снимки)
Рейтинг: 0 Общо гласували: 0 Албумът е видян: 3